
Webinar ‘Cross border leasing voor werkgevers met personeel over de grens in Nederland, België en Duitsland’ op woensdag 25 maart 2026
- Publicatiedatum:
📢 Cross border leasing voor werkgevers met personeel over de grens in Nederland 🇳🇱, België 🇧🇪 en Duitsland 🇩🇪
Hoe werkt dit in de praktijk en wat zijn de belangrijkste verschillen?
Met de auto van de zaak de grens over: het lijkt zo simpel vandaag de dag! Toch komt er meer bij kijken dan je zou verwachten.
In dit webinar dat wij samen met Anwaltskanzlei Strick en DirectLease organiseren zetten wij voor u op een rij wat u moet weten over de auto van de zaak in Nederland, België en Duitsland.
🚗 Programma en aanmelden
Datum: woensdag 25 maart 2026
Tijdstip: van 10:00 tot 11:00 uur
Locatie: online via Microsoft Teams
Let op: voor uw Duitstalige collega’s geven wij dit webinar ook in het Duits, en wel op vrijdag 27 maart 2026, van 10 tot 11 uur.
Klik hier voor het programma van dit Duitstalige webinar.
Op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Volg ontwikkelingen op het gebied van werkgeversverplichtingen in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Italië op de voet.
Samen, oplossingsgericht en zorgzaam
Al sinds 1972 biedt Interfisc internationale HR & Payroll oplossingen aan in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Italië. Wij doen dit vanuit ons hoofdkantoor in Nederland en filialen in België, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk en met een internationaal team van ca. 45 bevlogen en zorgzame medewerkers.
- Grondige kennis van de lokale regels over arbeidsrecht, sociale zekerheid, belastingen, employee benefits, veiligheid & gezondheid
- Wij houden u op de hoogte van wijzigingen in de lokale wetgeving, aangevuld met praktische oplossingen
- Eén aanspreekpunt voor al uw vragen
- Sinds 1972 expert in grensoverschrijdend verlonen
- Wij spreken uw taal!
Wilt u meer informatie?
Vragen over wat u allemaal moet regelen?
Ons customer support team staat voor u klaar, u bereikt ons telefonisch of via het contactformulier.
Niet gevonden wat u zocht?
In de wereld van internationale tewerkstelling is elke situatie uniek.
Heeft u vragen waarop onze website geen antwoord biedt, aarzel dan niet om ons deze te stellen, wij denken graag met u mee!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief!
Volg ontwikkelingen op het gebied van werkgeversverplichtingen in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Italië op de voet.
- Copyright Interfisc 2026


