|
Wereldwijd Het merendeel van onze cliënten beschikt over een vestiging in West-Europa, heeft wél personeel in één van de landen waarin wij actief zijn maar meestal géén vestiging. De rest is gevestigd in de overige Europese landen maar ook in andere werelddelen, zoals Amerika, Australië en Azië.
Vaak zijn het exporterende bedrijven, klein of middelgroot, die geen internationale expertise in huis hebben. Veel van hen hebben één of meerdere vertegenwoordigers die vanuit huis werken, klanten bezoeken en producten of diensten promoten, die geleverd worden door de in het buitenland gevestigde werkgever.
Buitenlandse bedrijven met een eigen vestiging over de grens Steeds meer echter worden de diensten van de Interfisc Group ook gebruikt door multinationals, met één of meerdere vestigingen in Nederland, België, Duitsland en/of het Verenigd Koninkrijk. Met name indien deze vestiging (gedeeltelijk) wordt aangestuurd vanuit de buitenlandse moedermaatschappij, of indien de contactpersoon de lokale taal niet goed beheerst, kan onze uitgebreide dienstverlening (of onderdelen daarvan) als geroepen komen.
In welke sectoren zijn onze klanten actief? Onze cliënten zijn actief in uiteenlopende sectoren, van detailhandel tot groothandel en van levensmiddelen tot industrie. Ook in de bouwsector heeft Interfisc in de loop der jaren expertise opgebouwd, door de jarenlange begeleiding van diverse grote werken die door Belgische bouwbedrijven in Nederland zijn uitgevoerd.
|